اخبار پارک

دکتر حسام در دیدار با نماینده های شرکت های کره ای: از تعامل و همکاری هرچه بیشتر در زمینه انتقال فناوری استقبال می کنیم

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری گلستان، دو نماینده از شرکت های معتبر کره ای Inno Biz و Chung Jin در روز سه شنبه مورخ 3/5/96 با رئیس و مسئولان پارک دیدار داشتند.

در این نشست، پس از خوشامدگویی رئیس پارک و ارائه توضیحاتی از نحوه تاسیس و فعالیت پارک گلستان و شرکت های آن، دو نماینده کره ای گزارشی از نحوه تاسیس، زمینه فعالیت، خدمات دهی، کارکرد و نحوه انتقال فناوری شرکت های خود ارائه کردند.

دکتر حسام ضمن استقبال و اظهار خرسندی از برگزاری اینگونه نشست ها و دعوت از نماینده های شرکت های معتبر بین المللی، بر ضرورت تعامل و همکاری هرچه بیشتر با شرکت های بین المللیِ فعال در زمینه انتقال فناوری تاکید کرد.

در این جلسه، نماینده شرکت Inno Biz که 18000 شرکت فناور برتر کره ای را تحت پوشش خود دارد درخصوص تأمین نیاز شرکت های ایرانی در حوزه فناوری توضیحاتی ارائه کرد.

همچنین، مدیرعامل شرکت  Chung Jin در رابطه با فناوری دستگاه جمع آوری کننده زهر زنبور عسل و تبدیل آن به داروهای مختلف توضیحاتی ارئه نمود.

در حاشیه این جلسه، مذاکراتی بین چند شرکت عضو پارک و شرکت Inno Biz به منظور معرفی توانمندی این شرکت ها به شرکت های مرتبط کره ای بعمل آمد.

نظرات

ارسال نظراتسایت های مرتبط

آخرین اخبار

پارک از نگاه دیگران