اخبار پارک

ديدار رئيس و مشاور عالي پارك علم و فناوري گلستان با مادران 3تن از شهيدان استان

به مناسبت وفات حضرت ام‌البنين(روز تكريم مادران شهدا) و در آستانه سال نو و ولادت ام‌الائمه، حضرت فاطمه زهرا(س) روز زن و بزرگداشت مقام مادر، رئيس و مشاور عالي  پارك علم و فناوري گلستان  از مادران سه تن از شهداي والامقام استان گلستان ديدار كردند.

به گزارش روابط عمومي پارك علم و فناوري گلستان، دكتر موسي حسام روز گذشته به اتفاق حاج آقا نوري مشاور عالي و ابوالفضل مهاجر مدير روابط بين‌الملل پارك علم و فناوري گلستان، با حضور در منزل شهيدان والامقام عليرضا تبرسايي، خدانظر خامه و تقي الازمني، از مادران اين سه شهيد قدرداني نمودند.
دكتر حسام در اين ديدارها بيان داشت: آرامش، صلح و زندگی و تمام واژه‌های زیبای امروز را مدیون دستان پاک و احساس ناب مادرانه مادران شهدا هستیم چراکه از دامان مادران شهید است که شهید به معراج می‌رود.
وي تصريح كرد: عظمت دریا مدیون قطره‌هاست و عظمت ایران مدیون قطره قطره خون شهدا و عظمت شهدا مدیون مادران شهیدپرور است.
رئيس پارك علم و فناوري گلستان خاطرنشان كرد: مادران و همسران شهدا در طول 8 سال دفاع مقدس حماسه‌های جاویدی ساختند که تاریخ همیشه از آن یاد خواهد کرد. آنان با صبر و استقامت خود دشواری‌ها را تحمل کردند و هم‌اکنون نیز در تمام عرصه‌های مختلف کشور، حضوری‌ پررنگ دارند و دیگر بانوان کشور را پیوسته به این حضور تشویق می‌کنند.
دكتر حسام ابراز داشت: ما هم بدون وظیفه نیستیم، تکریم از مادران شهدا، تجلیل از فرهنگ ایثار، صبر و ایستادگی است که مسئولان نهادها و سازمانها باید بیش از این به آن همت گمارند و از بی‌توجهی و تسامح نسبت به آن استغفار نمایند.
گفتني است در پايان اين ديدارها، دكتر حسام ضمن استماع مشكلات مادران شهداء و خانواده‌هاي آنان و دستور رسيدگي هرچه سريعتر به اين مشكلات، با اهداء لوح تقدير، كارت هديه، دسته گل و شيريني از آنان  قدرداني نمود.

 

نظرات

ارسال نظراتسایت های مرتبط

آخرین اخبار

پارک از نگاه دیگران