اخبار پارک

ششمین جشنواره نوآوری و فناوری ربع رشیدی تبریز افتتاح شد

ششمین نمایشگاه و جشنواره نوآوری و فناوری ربع رشیدی تبریز(Rinotex 2018) با حضور فناوران حاضر در این رویداد افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومي پارك علم و فناوري گلستان، اين جشنواره در چهار بخش ایدههای فناورانه، توسعه و تجاری‌سازی فناوری، فروش محصولات دانش‌‎بنیان و نیازمندیهای فناورانه با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی،  سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی،  نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز، استاندار آذربایجان شرقی، رئیس منطقه ویژه علم و فناوری تبریز و بسياري از فناوران و نوآوران سراسر كشور در محل نمایشگاه بینالمللی تبریز  افتتاح شد.

یک‌هزار و500 طرح فناورانه از 27 استان کشور به همراه 15 طرح خارجی از کشورهای ترکیه، چین، اتریش، سوئیس، مالی، آذربایجان، ارمنستان و قزاقستان برای حضور در این نمایشگاه ثبت نام کرده‌اند و قرار است 5 هیات خارجی نیز در طول برگزاری نمایشگاه از آن دیدن نمايند.

تعداد 16 نفر از صاحبان ايده، نوآوران و فناوران عضو پارک علم و فناوری و مراکز رشد استان گلستان نيز جهت ارائه 14 طرح فناورانه خود، به اتفاق مدير و كارشناسان مركز رشد پارك علم و فناوري گلستان در اين نمايشگاه حضور يافته‌اند.

گفتنی است ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی به مدت 5 روز از ساعت 15 تا 21 در سالن‌های امیرکبیر و پروین اعتصامی نمایشگاه بین‌المللی تبریز دایر است.

نظرات

ارسال نظراتسایت های مرتبط

آخرین اخبار

پارک از نگاه دیگران