اخبار پارک

بيانيه پارك علم و فناوري گلستان به مناسبت روز ملي استكبارستيزي

پارك علم و فناوري گلستان در بیانیه‌ای از اقشار مختلف مردم شریف استان به ویژه فعالان عرصه دانش‌‎بنياني و شركت‌هاي فناور برای حضور پرشور در راهپیمایی ۱۳ آبان‌ماه دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومي پارك علم و فناوري گلستان، متن اين بيانيه به شرح زیر است:

 

                                                       بسم الله الرحمن الرحیم

                         "یا ایها الذین امنوا اصبروا و صابروا و رابطوا و اتقوا الله لعلکم تفلحون"

سيزدهم آبان‌ماه، نماد ظلم ستیزی و استکبارستیزی ملت ایران و نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران و يادآور تبعيد حضرت امام‌خمینی(ره) در سال ۴۳، کشتار دانش‌آموزان بي‌گناه در سال ۵۷ توسط رژيم وابسته شاه و تسخير لانه جاسوسي در سال ۵۸ توسط دانشجويان پیرو خط امام است.

این روز كه امام راحل(ره) آن را انقلاب دوم نامیدند، در بیانات گُهربار مقام‌ معظم رهبری(مدظله‌العالی) نيز تجلي آزادگي، شجاعت و غيرت انقلاب ملت ايران  است و در تاريخ کشور به عنوان یوم ا... و روز ملي مبارزه با استکبار جهانی به ثبت رسيده است.

در حالیکه دشمن با ایجاد فشارهای سیاسی و استفاده از تحریم‌های مجدد به دنبال تضعیف اراده ملت است، ملت سرافراز ایران در برابر تحریم‌ها و فشارهای سیاسی و اقتصادی، با هوشیاری و زیرکی ایستادگی خواهد کرد و هرچه فریاد دارد بر سر آمریکا و هم‌پيمانانش خواهد کشید.

پارك علم و فناوري گلستان از مردم شريف استان به‌ویژه همه اساتید، دانشجویان، تلاشگران حوزه علم و فناوري، فعالان عرصه دانش‌بنياني و شركت‌ها و واحدهاي فناور دعوت می‌كند دوشادوش اقشار فرهیخته و بالنده اين استان، در مراسم گرامیداشت این روز بزرگ و فراموش نشدنی شركت نموده و با فرياد بلند مرگ بر امریکا، عزم راستین خود را در حمایت و همراهی با نظام خود نشان دهند.

گفتنی است؛ راهپيمايي 13 آبان امسال در گرگان، روز یکشنبه(فردا) ساعت 9:30 از میدان شهرداری به سمت خیابان شهداء ـ چهارراه شهداء ـ مصلی وحدت برگزار مي‌شود.

نظرات

ارسال نظراتسایت های مرتبط

آخرین اخبار

پارک از نگاه دیگران