همایش رهبران مذاکرات تجاری

شرکتهای محترم عضو مستقر در پارک علم و فناوری استان گلستان و مراکز رشد وابسته: با سلام 

به اطلاع می رساند همایش دو روزه رهبران مذاکرات تجاری با هدف گسترش فن مذاکره در جهت بهبود عملکرد تجاری سازمان ها و شرکت های دانش بنیان در سوم و چهارم اسفند ماه در محل هتل پارس برگزار خواهد شد.

متن کامل خبر

همایش و نمایشگاه تخصصی، تجاری- فناوری تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی

شرکتهای محترم عضو مستقر در پارک علم و فناوری گلستان و مراکز رشد وابسته: با سلام 

همایش و نمایشگاه تخصصی، تجاری -فناوری تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی در تاریخ 3 الی 6 دسامبر (12الی 15 آذر ماه) توسط مرکز مبادلات فناوری ایران و قزاقستان پارک علم و فناوری خراسان رضوی برگزار خواهد شد.

جهت پیگیری بیشتر با شماره تلفن 05135003491 تماس حاصل فرمایید.

متن کامل خبر

رویداد فستیوال اختراعات در زمینه نوآوری های صنعت رنگ و رزین
همایش بین المللی کارآفرینی در بازار جهان اسلام

امکان ثبت نام و شرکت غیرحضوری و آنلاین در همایش بین المللی کارآفرینی در بازار جهان اسلام (GIEEC 2017) فراهم گردید.

متن کامل خبر

چهارمین همایش ملی کاربرد فناوری های نوین در علوم مهندسی

چهارمین همایش ملی کاربرد فناوری های نوین در علوم مهندسی در تاریخ ۵ اسفند ۱۳۹۵ توسط دانشگاه تربیت حیدریه در شهر تربت حیدریه برگزار می شود

متن کامل خبر

اولین همایش و نمایشگاه بین المللی کارگزاران تجاری

همایش و نمایشگاه بین المللی کارگزاران تجاری brokerexpo2016 در تاریخ 25 لغایت 28 آذرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.

متن کامل خبر

کاهش هزینه های شرکت در کوتاه مدت و افزایش درآمد شرکت در میان مدت

شرکت فراپیشه آزماپویه در راستای بهتر شدن کیفیت استخدام نیرو در شرکت ها با هدف کاهش هزینه های شرکت در کوتاه مدت و افزایش درآمد شرکت در میان مدت از طریق انسانی، اقدام به برگزاری همایش 2 ساعته در روز سه شنبه 95/5/5 از ساعت 10:30 الی 13 در محل سالن همایش مرکز فناوری و کسب و کار واقع در شهرک صنعتی آق قلا برگزار می کند.

متن کامل خبر

نخستین کنفرانس ملی تحقیقات بین رشته ای در مهندسی کامپیوتر، برق، مکانیک و مکاترونیک

نخستین کنفرانس ملی تحقیقات بین رشته ای در مهندسی کامپیوتر، برق، مکانیک و مکاترونیک، ۲۴ تیر ۱۳۹۵ توسط مرکز آموزش عالی فنی مهندسی بوئین زهرا و پارک علم و فناوری استان قزوین در شهر قزوین - پارک علم و فناوری استان قزوین برگزار می شود.

متن کامل خبر

نخستین همایش ملی تجارت الکترونیکی در دوران پسا تحریم

سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان با همکاری سازمان توسعه تجارت الکترونیکی کشور در نظر دارد نخستین همایش ملی تجارت الکترونیکی در دوران پسا تحریم را در تاریخ 25 شهریور ماه سال جاری در گرگان مرکز استان گلستان برگزار نماید.

متن کامل خبر

همایش ملی امنیت سامانه­ های هوشمند همراه

همایش ملی امنیت سامانه­ های هوشمند همراه، به میزبانی پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات (مرکز تحقیقات مخابرات ایران) در تاریخ ۲۳-۲۲ تیرماه ۱۳۹۵ برگزار می ­شود.

متن کامل خبر

دومین همایش ملی تجهیزات و مواد آزمایشگاهی صنعت نفت ایران

دومین همایش ملی تجهیزات و مواد آزمایشگاهی صنعت نفت ایران در تاریخ 27 و 28 مهرماه 1395 در  مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار می گردد.

متن کامل خبر

دومین همایش ملی تکنیک های نوین تجهیزات و مواد آزمایشگاهی صنعت نفت ایران

دومین همایش ملی تکنیک های نوین تجهیزات و مواد آزمایشگاهی صنعت نفت ایران 14 و 15 مهر ماه 1395 برگزار می گردد.

متن کامل خبر

فراخوان ثبت نام در سومین همایش تخصصی فناوری- تجاری ایران و قزاقستان

مرکز مبادلات فناوری ایران- قزاقستان در راستای توسعه همکاری های علمی و فناوری و کمک به توسعه صادرات محصولات فناور و دانش بنیان دو کشور نسبت به برگزاری سومین دوره همایش تجاری- فناوری در حوزه تخصصی کشاورزی و دامپروری در تاریخ 28 الی 30 بهمن ماه سال جاری در شهر آلماتی- قزاقستان می نماید.

متن کامل خبر

کنگره بین المللی توسعه روابط اقتصادی در حوزه سلامت با محوریت کشورهای اسلامی

با عنایت به  لزوم گسترش روابط اقتصادی در حوزه بین الملل ، دبیر خانه توسعه علوم و فناوری کشورهای اسلامی اقدام به   برگزاریکنگره بین المللی توسعه روابط اقتصادی و فناوری درحوزه سلامت با محوریت کشورهای اسلامی نموده است این رویداد از در تاریخ  1 لغایت 2 اسفند ماه 1394 در  محل سالن همایش های بین اللملی سازمان  صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار خواهد گردید.

متن کامل خبر

همایش تخصصی فناوری و تجاری کشاورزی و دامپروری

 سومین همایش تخصصی فناوری - تجاری ایران و قزاقستان در تاریخ ۲۸ الی ۳۰ بهمن ماه سال ۱۳۹۴ در آلماتی قزافستان برگزارمی گردد.

متن کامل خبر

همایش ملی خدمات عمومی الزامی ICT در مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته

همایش ملی خدمات عمومی الزامیICT در مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته  در مرداد ماه سال 1395 با اهداف معرفی ابعاد مختلف طرح خدمات الکترونیکی USO، ایجاد فضای تعامل برای تمامی ذینفعان اصلی این حوزه و همچنین معرفی فعالیتها و دستاوردهای حاصل در حوزه خدمات الکترونیکی در مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته برگزار می گردد. از تمام اندیشمندان صاحبظران و علاقمندان این حوزه دعوت می شود تجارب ارزنده خود را در قالب مقاله، گزارش تجربه، پایان نامه های موفق کاربردی به آدرس دبیرخانه ارسال نمایند. علاقمندان جهت مکاتبه به آدرس uso.itrc.ac.ir و یا با ایمیل uso@itrc.ac.ir مراجعه نمایند.

متن کامل خبر

بزرگترین نشست تجاری ایران و چین

سازمان صنعت معدن تجارت تهران در نظر دارد در راستای توسعه صادرات غیر نفتی با هدف معرفی تجار و بازرگانان کشور در حوزه های صنعت، معدن و تجارت ، بررسی بازار هدف و سلیقه مصرف کنندگان با همکاری موسسه فرهنگی هنری عصر گفتگوی قلم در بهمن ماه سال جاری نسبت به اعزام تجار و هیئت های بازار یابی اقدام نماید. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 81020-021 موسسه فرهنگی هنری عصر گفتگو بعنوان مجری اعزام تماس حاصل فرمایند.

متن کامل خبر

هفتمین دوره مسابقات ملی ابتکارات و نوآوری دانش آموزی

هفتمین دوره مسابقات ملی ابتکارات و نوآوری دانش آموزی را به منظور حمایت از ایده های افراد خلاق و نوآور، با همکاری وزارت آموزش و پرورش و کمیسیون ملی یونسکو برگزار می گردد.

متن کامل خبر

مدیریت تجارت در کسب و کار

دوره های آموزشی مدیریت تجارت در کسب و کار شامل 9 سمینار جهت صنعتگران، فعالان بخش بازرگانی، فارغ التحصیلان دانشگاهی،  در 6 ماهه دوم سال جاری برگزار می گردد.

 

متن کامل خبر

تکنیک های طلایی زبان بدن، فن بیان و ارتباط موثر، شخصیت شناسی، اسرار موفقیت در فروش و بازاریابی از طریق زبان بدن

سمینار تخصصی و کاربردی "تکنیک های طلایی زبان بدن، فن بیان و ارتباط موثر، شخصیت شناسی، اسرار موفقیت در فروش و بازاریابی از طریق زبان بدن" در تاریخ 94/6/16 برگزار خواهد شد.

متن کامل خبر

سایت های مرتبط

آخرین اخبار

پارک از نگاه دیگران