نویسنده: روابط عمومي 0 10

دانشگاه جندي شاپور؛ قديمي‌ترين دانشگاه جهان

دانشگاه جندی شاپور (که بصورت جندیشاپور نیز نامیده شده) در سال۲۷۱ بدست شاهنشاهان ساسانی در دزفول بنیاد نهاده شد. این فرهنگستان همچنین دارای یک بیمارستان آموزشی و یک کتابخانه بود. بیمارستان جندی شاپور نخستین بیمارستان آموزشی جهان بود. در این فرهنگستان دانش‌های فلسفی و پزشکی تدریس می‌شد و بنا به روایات حبس و مرگ مانی پیغمبر نیز در جندیشاپور روی داده‌است.

نویسنده: 5 0 37

رئیس هیئت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی كشور خبر داد:

مجوز فعالیت صندوق پژوهش و فناوری گلستان به‌زودی صادر خواهد شد

رئیس هیئت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی از صدور مجوز فعالیت صندوق پژوهش و فناوری گلستان در آینده نزدیک با هدف بهره‌مندی حداکثری شرکت‌های دانش‌بنیان استان از خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی خبر داد.

نویسنده: 5 0 16

بازديد رئيس صندوق نوآوري و شكوفايي كشور از شركت‌هاي دانش‌بنيان استان گلستان

رئيس صندوق نوآوري و شكوفايي كشور به اتفاق هيئت همراه و مديران پارك علم فناوري گلستان ظهر امروز از شركت‌هاي دانش‌بنيان در شهرك صنعتي آق‌قلا بازديد بعمل آورد.

نویسنده: 5 0 30

همزمان با سفر هئيت دولت به استان گلستان؛

از 10 محصول شرکت‌های دانش‌بنیان استان گلستان با حضور رئیس صندوق نوآوری وشکوفایی رونمایی شد

همزمان با سفر کاروان دولت به استان گلستان، محصولات شرکت‌های دانش بنیان مورد حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی كشور با حضور دکتر علی وحدت رییس هیئت عامل صندوق و مديران پارك علم و فناوري گلستان در محل شرکت آریاتیناژن استان گلستان رونمایی شد.

نویسنده: 5 0 30

امضای توافق‌نامه مرکز منطقه‌ای (هاب) توانمندسازی بین صندوق نوآوری و شکوفایی و پارک علم و فناوری گلستان

هم‌زمان با سفر استانی هیئت دولت به استان گلستان، توافق‌نامه هاب توانمندسازی شرکت‌های دانش‌بنیان، بین صندوق نوآوری و شکوفایی و پارک علم و فناوری گلستان منعقد شد.