نویسنده: روابط عمومي 0 55 تاریخ انتشار : 21 فروردین 1398

بازديد مديران پارك علم و فناوري گلستان از شركت‌هاي دانش‌بنيان خسارت ديده پاركي در سيل آق‌قلا

رئيس پارك علم و فناوري گلستان به اتفاق معاون و مدير امور موسسات و بازاريابي اين پارك از شركت‌هاي دانش‌بنيان عضو پارك كه در سيل اخير آق‌قلا دچار خسارت‌هاي زيادي شدند، بازديد بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومي پارك علم و فناوري گلستان، ظهر امروز دكتر حسام، دكتر آيداني و مهندس سعيدي از شركت‌هاي دانش‌بنيان پاركي واقع در شهرك صنعتي آق قلا كه در سيل اخير متحمل خسارات فراواني شده بودند، بازديد كردند.

در اين ديدارها، رئيس پارك علم  وفناوري گلستان ضمن تبريك فرا رسيدن سال جديد و ايام ولادت سرداران كربلا، با مديران شركت‌هاي مذكور در خصوص مشكلات ناشي از سيل گفت‌وگو كرد.

دكتر حسام از مديران اين شركت‌ها خواست تا گزارش جامعي از ميزان خسارت‌هاي وارده به پارك ارائه نمايند تا مجموعه پارك علم و فناوري استان نيز بتواند ضمن حمايت‌ها و اقدامات لازم، دريافت تسهيلات و كمك‌هاي مالي از منابع دولتي براي جبران خسارت‌هاي وارده را سرعت بخشد.

مديران پارك علم و فناوري گلستان همچنين از برخي شركت‌هايي كه همچنان در محاصره سيلاب قرار دارند، علي‌رغم مشكلات موجود براي عبور و مرور، به صورت ميداني بازديد بعمل آوردند.

گفتني است با وجود گذشت 21 روز از جاري شدن سيل ويرانگر در گلستان، هنوز هم حجم آب‌هاي جاري در برخي مناطق صنعتي استان به اندازه‌اي است كه فقط با وسايل نقليه‌اي چون تراكتور و قايق امكان عبور و مرور در آن نواحي وجود دارد.