0 0 تاریخ انتشار : 06 اردیبهشت 1401

وینوهاب

وینوهاب یک پلتفرم شتابدهی است و خدمات متنوعی به افراد و تیم‌های استارتاپی ارائه می‌دهد که همه و همه به شما کمک می‌کند تا راحت‌تر و سریع‌تر در مسیر راه‌اندازی و توسعه کسب و کار خودتان پیش بروید.

 


نقشه راه استارتاپ‌ها در پلتفرم وینوهاب

 

 

 

 

خدمات وینوهاب

  • آموزش

طی یک مسیر مدون 9 هفته‌ای، با همه مطالبی که برای شروع کارآفرینی و استارتاپ نیاز دارید آشنا می‌شوید و برای عمیق‌تر شدن در مباحث، در هر مرحله منابع تکمیلی از قبیل کتاب‌های مرتبط، پادکست‌های مرتبط، مقالات وب و فیلم‌های مرتبط معرفی شده‌اند. این امکانات هم در دسکتاپ و هم در موبایل قابل استفاده هستند.

شما می‌توانید هم‌تیمی‌هایتان را هم به این پلتفرم اضافه کنید و با ثبت اطلاعات استارتاپ، همه با هم از این امکانات استفاده کنید.

لیست مراحل 9گانه:

 

  • منتورینگ، کوچینگ و مشاوره

در قدم بعدی برای استفاده از تجربیات افرادی که قبل از شما این مسیر را طی کرده‌اند، امکان برگزاری جلسه مشاوره و منتورینگ  و کوچینگ با جمعی از برترین‌های اکوسیستم استارتاپی از سرتاسر کشور برایتان فراهم شده. برای استفاده از این قابلیت فقط کافیست از لیست منتورها و کوچ‌های موجود در سایت، فرد موردنظرتان را انتخاب کنید و به سادگی در هرکجای ایران که هستید، از دانش و تجربیات برترین‌های اکوسیستم استفاده کنید.

منتورهای ما در کجا مشغول هستند؟

 

 

  • ارائه بستری برای برگزاری وبینارها و رویدادهای آنلاین

وینوهاب با ارائه بستری برای ارائه وبینارها و رویدادهای آنلاین کمک می‌کند تا شما در کنار آموزش‌های طبقه‌بندی شده پلتفرم، از وبینارهای رایگان ما هم بصورت هفتگی استفاده کنید و دانش خود را در زمینه‌های مختلف کارآفرینی بالا ببرید.

 

  • جذب سرمایه

شما با قرار گرفتن در لیست استارتاپ‌های فعال در پلتفرم وینوهاب، در ویترین استارتاپی ما قرار می‌گیرید و بعد از دیدن آموزش‌های لازم و طی کردن مسیر پیش شتابدهی، فایل ارائه خود را برای سرمایه‌گذاران ما به نمایش می‌گذارید. این کار به شما کمک می‌کند تا دیده شوید و شانس جذب سرمایه برای کسب و کارتان را بالا ببرید.

 

برای ورود و ثبت نام در وینوهاب اینجا کلیک کنید