نویسنده: روابط عمومی 0 16 تاریخ انتشار : 06 مهر 1399

مهارت‌های مذاکره، پشتوانه‌ای برای موفقیت

بسیاری از ما، درباره مفاهیم کلیدی مذاکره، آموزشی ندیده ایم. در حالیکه مذاکره یکی از مهارت‌های اصلی زندگی شخصی و کاری ما محسوب می‌شود. حس اعتماد به نفس، همکاری و تمایل به تعالی گاها سبب می‌شوند که به مذاکره روی آوریم. اما به یاد داشته باشید که این ویژگی‌ها (خواسته و ناخواسته) بر مذاکره اثر می‌گذارند.

نویسنده: روابط عمومی 0 51 تاریخ انتشار : 31 شهریور 1399

به همت فناوران پارك علم و فناوري گلستان؛

نخستین تلویزیون اینترنتی روستایی کشور افتتاح شد

نخستین تلویزیون اینترنتی روستایی کشور با هدف نمایش زیبایی‌های زندگی، آداب‌ و ‌رسوم و سبک زندگی روستاییان و با محوریت فرهنگ روستا توسط شركت «سامان فيلم گلستان» عضو مركز رشد جامع پارك علم و فناوري گلستان افتتاح و راه‌اندازي شد.

نویسنده: روابط عمومي 0 38 تاریخ انتشار : 29 شهریور 1399

کسب مدال برنز جشنواره جهانی اختراعات توسط پژوهشگر جوان عضو پارك علم و فناوري گلستان

مشتاق ايري، مديرعامل شركت "فناوری‌های نوین ماکان راسپینا" با ارائه طرح علمي اختراعي خود تحت عنوان "آتل و اسپیلینت ارتوپدی هوشمند" در جشنواره جهانی اختراعات، موفق به كسب مدال برنز در اين جشنواره شد.

نویسنده: روابط عمومي 0 26 تاریخ انتشار : 25 شهریور 1399

دی‌ماه امسال؛

نخستین رویداد ملی ایده‌بازار سلامت دیجیتال برگزار خواهد شد

نخستین رویداد ملی ایده‌بازار سلامت دیجیتال با شعار “فناوری سلامت، اقتصاد دانش‌‌بنیان و توسعه سلامت ملی” دی‌ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

نویسنده: روابط عمومي 0 28 تاریخ انتشار : 24 شهریور 1399

آذرماه امسال؛

نخستین رویداد ملی ایده‌بازار تجهیزات پزشکی برگزار خواهد شد

نخستین رویداد ملی ایده‌بازار تجهیزات پزشکی را با شعار “فناوری سلامت، اقتصاد دانش‌‌بنیان و توسعه سلامت ملی” در آذر‌ماه سال جاری برگزار خواهد شد.