نویسنده: روابط عمومی 0 64 تاریخ انتشار : 27 آبان 1402

قاب دوربین؛

سفر دو روزه رييس شبکه پژوهش و نوآوري کشور و رييس دبيرخانه شوراي راهبردي فناوري و توليدات دانش‌بنيان معاونت علمي به گرگان

رييس شبکه پژوهش علم، فناوري و نوآوري کشور و رييس دبيرخانه شوراي راهبردي فناوري و توليدات دانش‌بنيان معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري دراین سفر دو روزه، ضمن حضور در جلسه توسعه اقتصاد دانش‌بنيان استان گلستان در سال 1402 و نشست تخصصی با مدیران شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان، از 4 شرکت دانش‌بنیان استان گلستان بازدید بعمل آوردند.

نویسنده: روابط عمومی 0 1091 تاریخ انتشار : 26 تیر 1401

قلم دوربین؛

گزارش تصویری از بازدید اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از کارخانه نوآوری گرگان

اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی به اتفاق دکتر منتظری و مهندس سنگدوینی نمایندگان مردم شهرستان‌های گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی با حضور در کارخانه نوآوری گرگان از بخش‌های مختلف این مجموعه بازدید بعمل آوردند.

نویسنده: روابط عمومی 0 1131 تاریخ انتشار : 01 تیر 1401

قلم دوربین؛

گزارش تصویری کامل از برگزاری جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری گلستان با حضور مدیران شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور استان

همزمان با آغاز هفته قوه قضائیه، جلسه اعضای ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری گلستان با حضور مدیران شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور و تعدادی از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان به میزبانی پارک علم و فناوری در محل کارخانه نوآوری گرگان برگزار شد.

نویسنده: روابط عمومی 0 861 تاریخ انتشار : 26 خرداد 1401

قلم دوربین؛

گزارش تصویری از بازدید معاون اقتصادی استاندار از زیرساخت‌های پارک علم و فناوری گلستان

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان به اتفاق مدیرکل دفتر اشتغال و سرمایه‌گذاری و مشاور استاندار در حوزه دانش‌بنیان از زیرساخت‌های پارک علم و فناوری گلستان در گرگان و آق‌قلا بازدید بعمل آوردند.