نویسنده: روابط عمومی 0 329 تاریخ انتشار : 16 تیر 1400

به همت محققان پارک علم و فناوری گلستان؛

از اولین پلتفرم جشنواره‌ساز آنلاین در کشور رونمایی شد

برای نخستین بار در کشور از یک پلتفرم با قابلیت ساخت جشنواره به صورت آنلاین در محل پارک علم و فناوری گلستان رونمایی بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری گلستان، آئین رونمایی از نخستین پلتفرم جشنواره‌ساز آنلاین در کشور صبح امروز با حضور دکتر منتظری، نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی، دکتر غفاری رئیس پارک علم و فناوری گلستان، مدیر مرکز رشد جامع گرگان و تعدادی از مدیران دستگاه‌ای اجرایی استان در محل پارک گلستان برگزار شد.

پلتفرم فستیکا از کلمه فستیوال گرفته شده و تنها پلتفرم حرفه ای و کاملا تخصصی برای ساخت جشنواره است که به همت شرکت فناوران هوشمند ایده‌پردازان هیرکان(با مدیریت محمد ضیائی) از واحدهای فناور عضو مرکز رشد جامع گرگان راه‌اندازی شده است.

از مهم‌ترین قابلیت‌های این سامانه آنلاین می‌توان به امکان ساخت لینک اختصاصی جشنواره در کوتاه‌ترین زمان ممکن(حدود بیست دقیقه)، خرید تعرفه و نقشه جشنواره بر اساس نیاز و سطح برگزاری با پرداخت کمترین مبلغ (یک دهم‌هزینه برگزاری جشنواره آنلاین)، امکان داوری آثار ثبت شده در جشنواره  به دو صورت برخط و آفلاین، امکان ‌مدیریت آنلاین جشنواره جهت اعمال تغییرات برخط، امکان گزارش‌گیری آنلاین از روند فعالیت شرکت‌کنندگان جشنواره، امکان خرید جوایز جشنواره خود از بخش فروشگاه فستیکا و ... اشاره کرد.