نویسنده: روابط عمومي 0 113 تاریخ انتشار : 21 خرداد 1398

با هدف پاسخ به چالش‌هاي حقوقي استارت‌آپ‌ها؛

همایش حقوق کسب‌وکارهای نوپا در دانشگاه تربیت مدرس برگزار مي‌شود

آشنایی با مسائل قانونی و حقوقی از مهمترین لازمه‌های راه‌اندازی یک کسب‌وکار است و کسب‌وکارهای نوپا نیز در مراحل مختلف رشد خود با چالش‌های حقوقی متعددی مواجه می‌شوند. دومین همایش روز حقوق کسب‌وکار (legalday2019) در تاریخ 30 و 31 خردادماه سال‌جاری با حضور فعالان حوزه کسب‌وکار در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومي پارك علم و فناوري گلستان، محورهای این همایش با مشاوره فعالان حوزه حقوق کسب‌وکار، بر مبنای مهمترین چالش‌های روز جامعه کسب‌وکاری کشور برنامه‌ریزی و تدوین شده است.

در این رویداد مدیران و مشاوران حقوقی هلدینگ‌‎های سرمایه‌گذاری، استارتاپ‌های مطرح و پارک‌های علم و فناوری راهکارهای متناسب در جهت حل چالش‌های قانونی و حقوقی پیشروی صاحبان کسب‌وکار و استارتاپ‌های کشور نظیر قوانین تجارت الکترونیک و امنیت سایبری، بیمه و مالیات، ضوابط سرمایه‌پذیری، فناوری‌های حقوقی، نحوه تنظیم قراردادها، چالش‌های حقوقی رمز ارزها و مالکیت فکری را ارائه می‌نمایند.

در legalday2019 نمایندگانی از سازمان بورس، مجلس شورای اسلامی، پلیس فتا و مدیران و مشاوران حقوقی هلدینگ های سرمایه گذاری و شتابدهنده های مطرح کشور، راهکارهای متناسب و عملیاتی برای حل بحران‌های حقوقی کسب‌وکار ارائه خواهند نمود.

همچنین در این رویداد، یک پنل جمعی با محوریت «چالش‌های حقوقی حوزه فینتک» با مشارکت تعدادی از فعالان حقوقی این حوزه برگزار می‌گردد.

در این پنل مشارکتی، چالش‌های حقوقی و خلاءهای قانونی پیش روی این نوع کسب‌وکارها بیان خواهد شد و خبرگان این حوزه راهکارهایی برای حل این بحران‌ها ارائه می‌کنند.

علاقه مندان جهت ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر مي‌توانند به وبسایت legalday.ir مراجعه و یا با شماره تلفن 66128068-021 تماس حاصل فرمايند.

کد تخفیف جهت ثبت‌نام در رویداد: modirinfo