نویسنده: روابط عمومی 0 152 تاریخ انتشار : 27 آذر 1398

به همت پارک علم و فناوری گلستان؛

کارگاه آموزشی «آشنایی با فرآیند ارزیابی شرکت‌های دانش‌بنیان، تسهیلات و چالش‌های پیش‌رو» برگزار می‌شود

پارک علم و فناوری گلستان در نظر دارد کارگاه آموزشی «آشنایی با فرآیند ارزیابی شرکت‌های دانش‌بنیان، تسهیلات و چالش‌های پیش‌رو» را در دی‌ماه سال‌جاری برگزار نماید.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری گلستان، این کارگاه آموزشی یک‌روزه در تاریخ 11 دی‌ماه98 از ساعت 8 صبح الی 13 در محل سالن رشد دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار خواهد شد.

این کارگاه آموزشی در دو بخش مجزا که در بخش اول آن «آشنایی با نحوه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان، نحوه نظارت بر آنها، معرفی اجمالی تسهیلات و برنامه‌های حمایتی» از ساعت 8 الی 10:30 صبح و در بخش دوم «جلسه پرسش و پاسخ در خصوص مشکلات پیش‌روی شرکت‌ها» از ساعت 10:30 الی 13 برگزار خواهد شد.

گفتنی است، دو نفر از کارشناسان مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به عنوان مدرسان این کارگاه آموزشی در این کارگاه حضور خواهند یافت.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در این کارگاه آموزشی فقط تا پایان وقت اداری روز ‌شنبه 7 دی‌ماه98 فرصت دارند تا با شماره تلفن 34534003-017 داخلی 103 و یا 09354826393 آقای یعقوبی تماس حاصل فرمایند.

لازم به ذکر است، هزینه این کارگاه آموزشی برای شرکت‌کنندگان آزاد، مبلغ یکصد هزار تومان می‌باشد که کارکنان مراکز رشد استان، شرکت‌های عضو و مستقر در پارک علم و فناوری گلستان و شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توانند با 70 درصد تخفیف در این کارگاه آموزشی نام‌نویسی نمایند.